امروز

پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۲۱:۴۸ بعد از ظهر

سایز متن   /

دوره پاییزه مدرسه فوتسال کیامیدان از روز سه شنبه یازدهم مهرماه آغاز می شود.

 

با توجه به مجموعه شرایطی که در رابطه با سالن­ های شهداء (چهار هزار نفره) و رودکی (لاشیدان) از نظر تعدد و کیفیت سانس ­های ارایه شده وجود دارد، تصمیم گرفتیم با عقد قرارداد شش ماهه تا پایان اسفند ماه ۹۶ و امکان تمدید آن به یک سال به سالن رودبنه نقل مکان کنیم.

سالن رودبنه از نظر گرمایش و سرمایش نسبت به سالن شهداء امکانات بهتری دارد و از نظر ابعاد و اندازه هم استاندارد بوده و از این نظر نسبت به سالن رودکی کیفیت خیلی بهتری دارد.

تمرکز همه گروه­ها و رده های سنی پایه از مدرسه فوتسال تا تیم های نوجوانان و جوانان امکان تمرکز امکانات و برنامه ریزی بهتر برای آموزش را برای باشگاه فراهم می­کند. در بدو ورود به سالن رودبنه یک دفتر دوازده متر مربعی در اختیار باشگاه قرار داده شد تا علاوه بر نگهداری بهتر امکانات آموزشی برای برگزاری جلسات احتمالی انجمن اولیا و مربیان، برگزاری جلسات فنی مربیان و برگزاری نشست های فنی با بازیکنان رده های سنی مختلف فراهم باشد. یکی از مهمترین برنامه های آموزشی باشگاه که در تابستان گذشته به هر دلیل موفق به انجامش نشدیم برگزاری جلسات تئوری فوتسال و تماشای فیلم های آموزشی بود. این امکان زین پس با وجود دفتر در سالن رودبنه برای ما فراهم است.

اصلی ترین مشکل انتقال مدرسه فوتسال دایمی باشگاه کیامیدان به سالن ورزشی امام خمینی شهر رودبنه، بُعد فاصله و احتمالا صرف هزینه بالا برای برخی اولیا که فاقد وسیله نقلیه هستند می باشد که البته باشگاه با صرف هزینه و عقد قرارداد با مینی بوس شرکت واحد به عنوان سرویس رفت و برگشت فوتسال آموزان برای رفع این مشکل اقدام کرده است. محل تجمع و حرکت مینی بوس سرویس باشگاه از مسجد چهارپادشاه و نیم ساعت پیش از ساعت تمرین می باشد. به فوتسال آموزان تاکید می شود جهت حفظ امنیت و آرامش روحی خانواده ها تا زمان حضور سرویس در ایوان بزرگ مسجد منتظر بمانند و به هیچ وجه در پیاده رو یا خیابان تجمع نکنند. برگشت فوتسال آموزان هم طبیعتا در همین مکان خواهد بود. سرویس باشگاه یک بار هم در میدان گیل جنب مسجد لاشیدان توقف می کند.

اولیای محترم فوتسال آموزان برای ثبت نام می توانند به فروشگاه کاراکو اسپرت آقای رضا حسن پور در طبقه یکم پاساژ شهرسبز مراجعه کنند.

 

در شرایط جدید گروه ­بندی رده های سنی و برنامه تمرینی فوتسال آموزان به شکل است:

گروه سه ـ‌ متولدین ۸۷ / ۸۸ به بعد ـ یکشنبه ۱۶ تا ۱۷.۳۰ / پنجشنبه ۱۰.۳۰ تا ۱۲ ظهر

گروه دو ـ متولدین ۸۴ / ۸۵ / ۸۶ ـ شنبه و سه شنبه ۱۶ تا ۱۷.۳۰

گروه یک ـ متولدین ۸۱ / ۸۲ / ۸۳ ـ یکشنبه ۱۷.۳۰ تا ۱۹ / پنجشنبه ۹ تا ۱۰.۳۰ صبح

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Translate(زبان) »
قالب قالب پوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته دانا ارتباطات لاهیج