امروز

شنبه, ۲۷ مرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۳:۳۸ قبل از ظهر

سایز متن   /

صبح روز پنجشنبه بیست و چهارمین روز از فروردین ماه ۱۳۹۶ موسس، کادر فنی و بازیکنان تیم جوانان باشگاه کیامیدان با معاون سیاسی ـ امنیتی فرمانداری لاهیجان دیدار کردند. در این دیدار که با انگیزه معرفی و تزریق روحیه به تیم جوانان باشگاه کیامیدان به مناسبت حضور در مرحله نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی جوانان استان برگزار شد، دکتر صادقی رییس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان لاهیجان نیز حضور داشت.
در این نشست پس از معرفی بازیکنان و کادر فنی، توضیحات مختصری درخصوص تاریخچه باشگاه کیامیدان، ساختار و نحوه سازماندهی فعالیت ها و سایر مسایل جاری توسط موسس باشگاه ارایه شد. شاهین جهانگیری توجه و اهتمام ویژه مدیریت باشگاه کیامیدان به مقولات فرهنگی را از ویژگی های مثبت این باشگاه خواند و اظهار داشت همچون سه سال گذشته، مدیریت این باشگاه در خصوص مسایل مالی و مدیریتی مصر بر استقلال است و می کوشد با تکیه بر نیروی انسانی و منابع مالی داخلی، راهبردهای تعریف شده برای باشگاه را محقق سازد. او اظهار امیدواری کرد طی چند سال آینده این باشگاه منادی غرور و شادی برای همشهریان لاهیجی باشد.
پس از سخنان موسس باشگاه، وضعیت فنی و نحوه آماده سازی تیم فوتسال جوانان به طور مختصر توسط یکی از مربیان تشریح شد. روند آماده سازی، تلاش مستمر و سختکوشی چند ماهه تعدادی جوان ضمن جملاتی کوتاه بیان شد و در پایان از مسئولین و همشهریان برای اعلام حمایت از این تیم در دیدار دور رفت مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی جوانان استان که چهارشنبه آینده راس ساعت ۳۰/۱۸ در سالن شهداء لاهیجان برگزار می شود، دعوت به عمل آمد.
در ادامه جلسه رییس اداره ورزش و جوانان از رویکرد جدید این اداره نسبت به ورزش قهرمانی خبر داد و ضمن اعلام حمایت از باشگاه های خصوصی از تلاش برای خروج سالن شهداء لاهیجان از جریان مزایده های ماده ۸۸ اطلاع داد. دکتر صادقی وضعیت ورزش قهرمانی را در لاهیجان بسیار نامناسب خواند و اظهار امیدواری کرد با رویکرد علمی و تخصصی وضعیت ورزش قهرمانی در لاهیجان شرایط بهتری پیدا کند و از باشگاه هایی که در امر ورزش پایه جدیت دارند ورزشکارانی به تیم های ملی راه پیدا کنند.
تاکید بر استقلال ورزش از مهم ترین سخنان قربانی، معاون سیاسی ـ امنیتی فرمانداری شهرستان لاهیجان بود. ایشان با تاکید بر توجه جدی به مقوله ورزش و ویژگی های منحصر به فرد این پدیده در پیشگیری از بسیاری از آسیب های اجتماعی، از فعالیت باشگاه های خصوصی همچون باشگاه کیامیدان در امر ورزش قهرمانی اعلام حمایت کرد.
در پایان این نشست یادبودهای فرهنگی باشگاه فرهنگی ـ ورزشی کیامیدان به معاون سیاسی ـ امنیتی فرمانداری شهرستان لاهیجان اهدا شد.

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Translate(زبان) »
قالب قالب پوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته دانا ارتباطات لاهیج