- باشگاه کیامیدان - http://fc-kyameydan.com -

قرعه کشی مسابقات فوتسال نوجوانان و امیدهای گیلان

ظهر روز دوشنبه بیستم آذرماه جلسه قرعه کشی مسابقات فوتسال نوجوانان و امیدهای استان گیلان برگزار شد.

این جلسه در سالن زنده یاد مهرداد هوشنگی در مجموعه عضدی رشت و با حضور شکری رییس دپارتمان فوتسال استان گیلان و تعدادی از سرپرستان باشگاه های حاضر در مسابقات انجام شد.

در این جلسه که قرار بود در مورد سه رده سنی پایه تصمیم گیری شود، به دلیل درخواست مصرانه چند باشگاه برای برگزاری مسابقات رده سنی جوانان به صورت لیگ، تنها در خصوص دو رده سنی نوجوانان و امید تصمیم گیری و اعلام برنامه شد.

براساس اعلام نعیم باقری دبیر دپارتمان فوتسال گیلان تیم های شرکت کننده در رده های سنی نوجوانان و امیدها می بایست تا پایان وقت اداری پنجم دی ماه نسبت به تکمیل مدارک و کارت های بازی و ارائه آن به مسئولین کنترل اقدام نمایند.

در این جلسه مبلغ ورودی مسابقات نوجوانان هشتصد هزار تومان و مبلغ ورودی مسابقات امیدها یک میلیون تومان اعلام شد.

مسابقات در این دو رده سنی همچون سال گذشته به صورت لیگی متمرکز ـ هر هفته به میزبانی یک باشگاه و فقط در یک دور – برگزار خواهد شد و ترتیب میزبانی نیز بر اساس درخواست باشگاه های متقاضی و در صورت نیاز بر اساس قرعه کشی مشخص خواهد شد.

شرایط سنی رده نوجوانان متولدین ۱۳۸۰/۱۰/۱۱ به بعد و برای رده سنی امید متولدین ۱۳۷۶/۱۰/۱۱ به بعد می باشد.

از شرق گیلان باشگاه های شهید درود رودسر، قایقران،‌ خزر و همیاری لنگرود در رده سنی نوجوانان و باشگاه های شهید درود رودسر، شعرباف لاهیگ، فجر لاهیج و کیامیدان برای شرکت در رده سنی امید اعلام آمادگی نموده اند.

زمان و مکان جلسه قرعه کشی لیگ جوانان نیز به زودی اعلام خواهد شد.