جشن تابستانه مدرسه فوتسال دایمی باشگاه کیامیدان برگزار شد.

عصر روز شنبه بیست و هفتم امرداد ماه در سالن شهدا (چهارهزار نفره) لاهیجان جشن تابستانه مدرسه فوتسال دایمی باشگاه کیامیدان با حضور تعداد زیادی از فوتسال آموزان و خانواده های آنان برگزار شد.

این آیین که با رژه گروه­های یازده گانه مدرسه فوتسال، تلاوت قرآن و پخش سرود ملی آغاز شد در ادامه با برگزاری مسابقه دوستانه مابین تیم­های رده های سنی چهار رده سنی همراه بود.

هرکدام از تیم های یازده گانه در رژه افتتاحیه با نام یکی از مشاهیر لاهیجان نامگزاری شده بود. اسامی این مشاهیر که در تصاویر جشن نیز مشخص است عبارت بود از:

آیت ­الله مهدوی لاهیجی ـ حزین لاهیجی ـ حسین محجوبی ـ دکتر پیروز ـ دکتر حشمت ـ دکتر حکیم­ زاده ـ دکتر غلامحسین فربد ـ دکتر مجتهدی ـ شریف لاهیجی ـ فیاض لاهیجی ـ کاشف­ السلطنه.

پس از برگزاری هفت مسابقه دستگرمی بین تیم های مختلف نوبت به اهدای جایزه به سه گروه نخست چالشی بود که با عنوان «چالش عکس پدران و پسران» طی سه روز گذشته در کانال باشگاه طرح شده بود.

بخش دیگر جشن نیز به مسابقه جذاب و دیدنی بین تیم های منتخب پدران و پسران اختصاص داشت. مسابقه ای که در عین ناباوری با پیروزی تیم پسران همراه بود و این پیروزی و دو گلی که «تیم پسران» به ثمر رساندند شور و شعف خاصی در بین تماشاگران و فوتسال آموزان و خانواده های حاضر در سالن ایجاد کرد.

گرفتن عکس یادگاری و سرو شیرینی و نوشیدنی بخش پایانی جشن تابستانه باشگاه کیامیدان بود.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید