🔸 آقای گل نیم فصل لیگ برتر فوتسال گیلان؛ عنوان جذابی ست! فکرش را می کردید؟
🔹نه! فکرش را نمی کردم!چون تیم هایی که مدعی قهرمانی در این فصل هستند گل های زیادی به ثمر رسانده اند و فکر می کردم بازیکنی از آن تیم ها آقای گل بشود. با این وجود از ابتدای فصل فقط روی کار خودم متمرکز بودم و کاری به تیم های دیگر نداشتم. امروز هم که در پایان دور رفت مسابقات به این عنوان رسیده ام حاصل کار و تلاش زیاد مربی هایم و سایر بازیکن های باشگاه بوده است و از این بابت خیلی خوشحال هستم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

🔸 پیمان میرسرایی تا پیش از این مسابقات قطعا نام آشنایی برای فوتسال گیلان نبوده. با این توانایی ها چرا این قدر دیر درخشیده اید!؟
🔹خب من بدنشانسی هایی هم در گذشته داشته ام. مثلا بعد از اینکه در فصل ۹۲ – ۹۱ با تیم شهرداری رشت قهرمان لیگ برتر امید کشور شدیم، در جریان تمرینات مچِ‌ پایم آسیب جدی دید و بدجوری شکست. حدود دوسال از فوتسال دور بودم و این خیلی برایم سخت بود چون فکر می کردم که دیگر هرگز نمی توانم به فوتسال برگردم و عملا هم مدت ها جایی بازی نکردم و عضو هیچ باشگاهی نبودم تا بعد از خدمت سربازی با پیشنهاد و کمک دوستان و لطف خدا تصمیم گرفتم فوتسال را به صورت جدی ادامه بدهم و حالا عضو باشگاه کیامیدان هستم.

🔸فوتسال را از کجا آغاز کردید و طی این سال ها در چه باشگاه هایی بازی کرده اید؟
🔹در سال ۱۳۸۷ از طریق یکی از دوستانم که در باشگاه مقاومت رشت بازی می کرد و در حال آماده شدن برای مسابقات لیگ جوانان استان بودند به این باشگاه پیوستم. این در فصل ۹۱ – ۹۰ بود. در مسابقات همان فصل رده های سنی جوانان و امید که به صورت رفت و برگشت انجام می شد با ۲۶ گل در ۱۲ بازی موفق شدم آقای گل مسابقات بشوم و بعد از درخشش در آن مسابقات به تیم شهرداری رشت پیوستم و با آن تیم هم قهرمان لیگ برتر امیدهای کشور در سال ۹۱ به میزبانی رشت شدیم. البته در سال ۱۳۹۳ هم با تیم بزرگسالان کادوس ماسال در لیگ برتر استان شرکت کردم.

🔸چرا باشگاه کیامیدان؟
🔹به دلیل آشنایی با یکی از اعضای کادر فنی این باشگاه (ساسان میرزایی) و آشنایی ایشان با سبک بازی من پیشنهاد حضور در این تیم شد و البته بعد از انجام مشورت های زیاد بالاخره این باشگاه را برای ادامه فوتسالم انتخاب کردم.

🔸از مهم ترین ویژگی های شما جز چهارچوب شناسی آمادگی بدنی به نسبت خوبی ست که در دور رفت مسابقات نشان داده اید. شما جز مسابقه آخرتان که نتیجه بدی هم گرفتید، در نیم فصل اول بسیار با نشاط بازی کردید.
🔹این البته لطف شماست! شاید چیزی که به این ویژگی من کمک می کند این است که معمولا در ضربات آخر ریسک نمی کنم و خود را زیاد در موقعیت گلزنی قرار می دهم. همیشه می کوشم بدون توجه به ضعف یا قوت تیم حریف با تمام توان برای پیروزی تیم خود تلاش کنم.
البته جدیت و مداومت در تمرینات باشگاه همراه با تمرکز بالا حتما نشاط و آمادگی مناسب را برای هر بازیکنی به ارمغان خواهد آورد.

🔸به ثمر رساندن چهارگل در یک بازی حساس! از آن مسابقه بگویید.
🔹بلی!‌ مسابقه حساسی بود! چون هر دو تیم از شهر لاهیجان بودیم و می خواستیم به هر ترتیب پیروز این مسابقه باشیم. ما آنالیز درستی از حریف و نقاط قوت و ضعف تک تک بازیکنانشان داشتیم که توانستیم برنده این مسابقه باشیم. من هم با حمایت هم تیمی ها و مربیانم توانستم چهار گل به ثمر برسانم و از این بابت خیلی خوشحالم.

🔸بازی کردن کنار بازیکنان بسیار جوان و بی تجربه باشگاه کیامیدان حتما برای شما سخت است؛ چه طور با این قضیه کنار آمدید؟
🔹 سخت که هست ولی با حضور مرتب در تمرینات این تیم به درک متقابل خوبی از هم رسیده ایم، در تیم ما چند بازیکن جوان خوب هم داریم که طی چند ماه اخیر به اردوی تیم ملی فوتسال المپیک هم دعوت شده اند و از پتانسیل بالایی برخوردارند. امیدوارم به آموزش های کادر فنی و مربیانشان گوش کنند و راهشان را گم نکنند. من هم سعی می کنم تجربیات خودم را تا جایی که می توانم در اختیار آن ها قرار دهم همانطور که چیزهایی را از آن ها یاد می گیرم.

🔸بعد از اتمام فصل چه برنامه ای برای ادامه فوتسال تان دارید؟ آیا به لیگ های بالاتر فکر می کنید؟
🔹صد در صد! هر بازیکنی به فکر پیشرفت است. اگر شرایط برای حضور در لیگ های بالاتر مهیا باشد حتما از آن استقبال خواهم کرد.

🔸حرف آخر
🔹ممنون و تشکر از شما و با امید درخشش روزافزون فوتسال گیلان و به امید موفقیت باشگاه کیامیدان لاهیجان.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید